ÚVOD  GALERIE  CENY  KONTAKT  CENY

Portréty jen VY - 800,- Kč
- 10 - 15 upravených fotografií - portrétní fotografie pouze Vás, exteriér

Rodina - 800,- Kč
- 10 - 15 upravených fotografií - společné rodinné fotografie, páry, děti, exteriér

Portréty Vy & Váš mazlíček - 1000,- Kč - 10 - 15 upravených fotografií - portrétní fotografie společně s Vaším mazlíčkem (pes, kočka, kůň), hlavně v exteriéru

Ateliér / studio - 3000,- Kč - 10 - 15 upravených fotografií - studiové fotografie - portréty jen Vaše nebo společné rodinné, děti, těhulky (zde zatím nelze společné s mazlíčky)

další fotografie nad rámec balíčků - 100,- Kč/kus, fotografie poskytuji v digitální podobě (vysoké rozlišení pro tisk + rozlišení pro web),
tištěné lze objednat - ceny na dotaz
ceny platí v rámci okresu Plzeň - Sever nebo Kladensko, studiové fotky pouze v Plzni, cena mimo tyto lokality + 5,-Kč/km

pokud jste nenašli "balíček", který by Vám vyhovoval, napište nebo zavolejte - určitě něco vymyslíme

Focení probíhá především v exteriérech, může to být Vaše oblíbené místo (les, louka, park, atd.), ale i třeba Vaše zahrada.
Venku vznikají krásné, přirozené fotky, i když zrovna není modrá obloha. Na focení můžete samozřejmě vzít i čtyřnohého přítele. Nejdůležitější je však dobrá nálada.

Fotografování je stále pro mně hlavně koníčkem :-) A tak také k mé práci přistupuji. Snažím se hlavně o spokojenost klienta, Vaše přání je pro mně námětem, společně vytvoříme fotografii přesně pro Vás.

Mám ráda momentky a černobílou fotografii. Při úpravách fotografií prakticky nepoužívám retuše. Mám ráda jednoduchost - v jednoduchosti je přeci jen krása.

Při fotografování používám fotoaparát Canon EOS 7D. Můj nejoblíbenější objektiv je asi Canon 70-200/2.8